Greita peržiūra

10

didmeninė

1x8 SC/APC Kasetės Dangos Tipas Fiber Optic Splitter Dėžutę

€11.59 €7.65

Žymos: cutter optinio pluošto, apc sc, Pluošto, optinio pluošto jungiklis, apc jungtis, UPC, 120mm varantys, nordost odin, Splitter 1x8, lauke splitter.


  • SKU: p101108

Perkamiausi

Aprašymas

Savybės

*Puikus Mechaninė,Mažas Dydis

*Didelis Patikimumas

*Mažas įterpties Nuostoliai ir mažai Poliarizacijos Priklausomi nuostolių

*Didelis kanalų skaičius

*Puiki Aplinkos Stabilumą ir Plačiai Naudojamas

Programos

*FTTx Misijose(GPON/BPON/EPON)

*Kabelinės televizijos (kabelinės televizijos)

*Vietiniai tinklai (LAN)

*Bandymo įranga

*Pasyvus optinių tinklų(PON)

Specifikacijos

1 1xN (jungtis)

(Kanalų skaičių)

1×2

1×4

1×8

1×16

1×32

1×64

2×2

2×4

2×8

2×16

2×32

2×64

(Veiklos Wavelenth)

1260 į 1650

P Insertion Loss Lygis

4

7.4

10.5

13.7

17

20.3

4.4

7.6

10.8

14.1

17.4

20.7

S Lygio (Insertion Loss

4.2

7.6

10.7

14

17.3

20.7

4.6

7.9

11.2

15

18.1

21.7

(Vienodumo)

0.4

0.6

0.8

1

1.2

1.6

0.8

1

1.2

1.5

1.8

2

(PDL)

0.2

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

0.3

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

(Return Loss)

daugiau kaip 55

(Kryptingumas)

daugiau kaip 55

(Tipo pluoštas)

ITU G657A

(Darbinės temperatūros)

Nuo -40 iki 85

(Galiuku ilgis)

1 m ar 1,5 m ar individualų

Užsisakyti Informacijos

Programuojamieji loginiai valdikliai (plv

Prievado Tipas

Kabelio Tipas

Pluošto Ilgis

Jungties Tipas

Pakuotės Stilius

PLC Splitter

1*4

1*8

1*16

1*32

1*64

2*32

Kiti Patikslinti

0,25 mm Plikas pluošto

Juostelės Pluošto

Ventiliatorius-iš 0,9 mm Loose Tube

2.0 mm Kabelio

3.0 mm Kabelio

1 metras

2 metrų

3 metrų

Kiti patikslinti

FC/APC

FC/PC

SC/APC

SC/PC

ST/UPC

LC/APC

Kiti Patikslinti

Nerūdijančio plieno įvorė

Plastikiniai Modulis

LGX dėžutę

19 1U Rack Mount

Kiti Patikslinti

Papildoma informacija

  • Modelio Numeris: 1X8 SC/APC
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Dydis: 44x45x53
  • Sertifikavimo: NĖRA
  • Elemento Ilgio: 1m
  • Prekės Pavadinimas: AUA
  • Jungties Tipas: SC/APC
  • Suderinamas: TP-link
  • Kilmės: KN(Kilmės)

Atsiliepimai (0)

Parašyti atsiliepimą

12345

€15.15 €12.12

didmeninė

100VNT SC Optinio Pluošto Greitas vienos rūšies conecteur rapide pluošto SC upc 100 jungtis apc įterptųjų šalto jungtis sc/upc

100VNT SC Optinio Pluošto Greitas vienos rūšies conecteur rapide pluošto SC upc 100 jungtis apc įterptųjų šalto jungtis sc/upc SPECIFIKACIJA Prekės Paramete Kabelis taikymo Sritis 3.0 x 2.0 mm Lankas tipo Drop Kabelis 2.0/3.0 indoor kabelių Pluošto Skersmuo 125µm ( 652 & 657 ) Dangos Skersmuo

€12.73

didmeninė

200M Lauko SC SM Simplex FTTH Lašas Patch Kabelis SC Singlemode Simplex Fiber optic patch cord FTTH šviesolaidžio jumper Kabelis

200M Lauko SC SM Simplex FTTH Lašas Patch Kabelis SC Singlemode Simplex Fiber optic patch cord FTTH šviesolaidžio jumper Kabelis Galiu jus užtikrinti, kad mūsų produktų kokybės, siekiant užtikrinti, kad mes suteikti jums geriausias paslaugas, siekiant užtikrinti, greičiausias pristatymas, saugiausias

Prisijunkite Prie Mūsų Naujienlaiškį