Greita peržiūra

10

didmeninė

1x8 SC/APC Kasetės Dangos Tipas Fiber Optic Splitter Dėžutę

€11.59 €7.65

Žymos: cutter optinio pluošto, apc sc, Pluošto, optinio pluošto jungiklis, apc jungtis, UPC, 120mm varantys, nordost odin, Splitter 1x8, lauke splitter.


  • SKU: p101108

Perkamiausi

Aprašymas

Savybės

*Puikus Mechaninė,Mažas Dydis

*Didelis Patikimumas

*Mažas įterpties Nuostoliai ir mažai Poliarizacijos Priklausomi nuostolių

*Didelis kanalų skaičius

*Puiki Aplinkos Stabilumą ir Plačiai Naudojamas

Programos

*FTTx Misijose(GPON/BPON/EPON)

*Kabelinės televizijos (kabelinės televizijos)

*Vietiniai tinklai (LAN)

*Bandymo įranga

*Pasyvus optinių tinklų(PON)

Specifikacijos

1 1xN (jungtis)

(Kanalų skaičių)

1×2

1×4

1×8

1×16

1×32

1×64

2×2

2×4

2×8

2×16

2×32

2×64

(Veiklos Wavelenth)

1260 į 1650

P Insertion Loss Lygis

4

7.4

10.5

13.7

17

20.3

4.4

7.6

10.8

14.1

17.4

20.7

S Lygio (Insertion Loss

4.2

7.6

10.7

14

17.3

20.7

4.6

7.9

11.2

15

18.1

21.7

(Vienodumo)

0.4

0.6

0.8

1

1.2

1.6

0.8

1

1.2

1.5

1.8

2

(PDL)

0.2

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

0.3

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

(Return Loss)

daugiau kaip 55

(Kryptingumas)

daugiau kaip 55

(Tipo pluoštas)

ITU G657A

(Darbinės temperatūros)

Nuo -40 iki 85

(Galiuku ilgis)

1 m ar 1,5 m ar individualų

Užsisakyti Informacijos

Programuojamieji loginiai valdikliai (plv

Prievado Tipas

Kabelio Tipas

Pluošto Ilgis

Jungties Tipas

Pakuotės Stilius

PLC Splitter

1*4

1*8

1*16

1*32

1*64

2*32

Kiti Patikslinti

0,25 mm Plikas pluošto

Juostelės Pluošto

Ventiliatorius-iš 0,9 mm Loose Tube

2.0 mm Kabelio

3.0 mm Kabelio

1 metras

2 metrų

3 metrų

Kiti patikslinti

FC/APC

FC/PC

SC/APC

SC/PC

ST/UPC

LC/APC

Kiti Patikslinti

Nerūdijančio plieno įvorė

Plastikiniai Modulis

LGX dėžutę

19 1U Rack Mount

Kiti Patikslinti

Papildoma informacija

  • Modelio Numeris: 1X8 SC/APC
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Dydis: 44x45x53
  • Sertifikavimo: NĖRA
  • Elemento Ilgio: 1m
  • Prekės Pavadinimas: AUA
  • Jungties Tipas: SC/APC
  • Suderinamas: TP-link
  • Kilmės: KN(Kilmės)

Atsiliepimai (0)

Parašyti atsiliepimą

12345

€15.15 €12.12

didmeninė

100VNT SC Optinio Pluošto Greitas vienos rūšies conecteur rapide pluošto SC upc 100 jungtis apc įterptųjų šalto jungtis sc/upc

100VNT SC Optinio Pluošto Greitas vienos rūšies conecteur rapide pluošto SC upc 100 jungtis apc įterptųjų šalto jungtis sc/upc SPECIFIKACIJA Prekės Paramete Kabelis taikymo Sritis 3.0 x 2.0 mm Lankas tipo Drop Kabelis 2.0/3.0 indoor kabelių Pluošto Skersmuo 125µm ( 652 & 657 ) Dangos Skersmuo

€62.08 €58.97

didmeninė

LC UPC 1kM OTDR Pradėti Kabelį Langelį 1000M OTDR Bandymas pratęsti liniją singlemode 9/125um 1310/1550nm OTDR optinio Pluošto pradėti kabelis

LC UPC 1kM OTDR Pradėti Kabelį Langelį 1000M OTDR Bandymas pratęsti liniją singlemode 9/125um 1310/1550nm OTDR optinio Pluošto pradėti kabelis ​ Ilgis x Plotis x Aukštis 9.37 x 5.56 x 2.62 (238x141x66mm) Medžiaga SR Polipropileno Svoris 0.75 kg (be

Prisijunkite Prie Mūsų Naujienlaiškį